9 Ekim 2016 Pazar

Laken Termos

Emektar termosumun artık işlevini yitirmesi ile yeni bir termos arayışına girdim.Araştırdım düşündüm desem yalan olur çünkü hali hazırda Hidayet ardadaşımın kullandığı Laken marka termos vardı ve hidayet termosundan çok memnundu.Bende tereddüt etmeden www.termos-matara.com adresinden 750 ml lik Laken marka termosu (87 tl ) sipariş ettim ve 2 günde elime ulaştı.
Termosu denemek bahane bisiklet sürüşü şahane diyerek hidayet arkadaşım ile düştük yola ve her zaman ki dinlenme mekanımız olan düziçi yol sapağındaki eski orman işletmesi binasına geldik ki o da ne bina yerle bir olmuş
Mekanın yıkılmasını çok da önemsemedik biz zaten orayı agaçların altında biraz soluklanıp çay içmek için kullanıyorduk. Termoslarımıza koyduğumuz çaylarımız sanki az önce demlikten koyulmuşcasına sıcacıktı.
Termosun sitede yazılan özelliklerine gelecek olursam 24 saat soğuk 12 saat sıcak tutma özelliğine sahip olduğu yazıyor ki ben günübirlik gezilerimde genelde içerisine sıcak çay veya sıcak su koyuyorum ki gün içerisinde koymuş olduğum sıcaklığı muhafaza ediyor.Hidayetin renk tercihi metalik renk ben de kırmızı tercih ettim.
Bisiklet üzerinde matara kafesine bir miktar zorlanarak giriyor ki alt kısımlarında renkli kısımlarda soyulma , çizilme olması muhtemel.Ben bu tip konularda hassas olmadığım için önemli değil fakat titiz arkadaşlar bu çiziklerin olabileceğini dikkate alarak renksiz olanını tercih edebilirler.Bisiklet üzerinde şöyle duruyor.
Sonuç : Termos almak isteyenler tereddütsüz alabilirler , tavsiye ederim.Bir başka yazıda görüşmek umuduyla.Hoşcakalın.

4 yorum:

 1. Himm. Termos tavsiye ediyorsun. Genelde 119 tl. görünüyor sitelerde.

  YanıtlaSil
 2. Himm. Termos tavsiye ediyorsun. Genelde 119 tl. görünüyor sitelerde.

  YanıtlaSil
 3. Ahmet hocam www.termos-matara.com sitesinden alabilirsin.Şu an fiyatı 87.99 tl birde kargo parası var.

  YanıtlaSil
 4. Termos 10 numara yaklaşık 8 aydır kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca yazıda güzel olmuş.

  YanıtlaSil